Список фільмів, в яких показані явища соціально-психологічного характеру
←Домівка←Список фільмів, в яких показані певні психологічні явища і феномени
Увага! Прохання поширити інформацію (соцмережі (Фейсбук, Твіттер, Вконтакте, Гугл і т.п.) та ін.), так ми точно врятуємо чиїсь життя!(гіперпосилання для поширення інформації (“Share this:”) роміщені в кінці сторінки, одразу під списком фільмів):
“Фейсбук: Єдина Країна додає 4 new photos.
9 липня о 22:49 ·
Так виглядає протипіхотна міна “Лепесток”. Побачив – не чіпай! Поширюйте інформацію.”.
Шановні панове! При використанні матеріалів, розміщених на даній сторінці, вказуйте джерело, з якого взята інформація (адресу даного сайту –https://psydliavsih.wordpress.com ).
Список фільмів, в яких показані явища соціально-психологічного характеру (даний список в жодному разі не є повним; він сформований на основі суб’єктивних міркувань автора статті стосовно основних ідей фільмів, що увійшли до нього):
Мюнхен (Munich). (На деяких російських відеокасетах фільм записаний під назвою “Мюнхен: Возмездие”). (Жанр: трилер, драма. Реж.: Стівен Спілберг. У ролях: Ерік Бана, Деніел Крейг, Матьє Кассовіц, Джеффрі Раш та ін.).
Вересень 1972 року. Група озброєних бойовиків проникає на територію олімпійського селища в Мюнхені і захоплює в заручники 9 членів ізраїльської олімпійської збірної (під час захоплення у заручники: двох членів ізраїльської олімпійської збірної було вбито, 9 були взяті у заручники, ще одному членові ізраїльської олімпійської збірної, котрого хотіли взяти в заручники, вдалось втекти). Переговори з метою визволення заручників бажаного результату не дають, і німецька сторона здійснює дві спроби силового звільнення заручників. Обидві вони закінчились невдало: інформація про підготовку першої з них потрапила у ЗМІ, і бойовики (котрі стежили за всим, що відбувалося, по телевізору), швидко порадившись між собою, відрядили одного зі своїх, аби той зажадав скасування штурму будівлі, щоб не сталось біди; під час другої з них внаслідок збройного протистояння між німецькими силовиками і бойовиками гинуть всі заручники, п’ятеро з восьми (вісьмох -?) бойовиків і один німецький поліцейський. Керівництво держави Ізраїль організовує акцію відплати, зокрема, створюється спеціальна команда, на чолі з колишнім охоронцем прем’єр-міністра Ізраїлю Голди Меїр, агентом Моссаду Авнером Кауфманом. Їм дається список з 11 осіб, котрих необхідно знищити, в тому числі, у списку знаходиться і Алі Хасан Салямі – лідер терористичної організації “Чорний вересень”, бойовики котрої, власне, і здійснили теракт у Мюнхені. Використовуючи зв’язки, Авнеру вдається познайомитися з інформаторами, від котрих він, час від часу зустрічаючись з ними, за гроші отримує інформацію про місцезнаходження людей з його списку (в тому числі, двічі інформатор ~повідомляє йому місцезнаходження Алі Хасана Салямі, однак, обидві спроби знищити останнього закінчуються невдачею). В ході спецоперації гинуть також і люди з команди Авнера, тож, коли з п’яти членів його команди в живих залишаються двоє (після того, як були один за одним знищені шість з одинадцяти людей з їх списку), командування відкликає їх назад.
Механічний апельсин (A Clockwork Orange). (Жанр: драма. Реж.: Стенлі Кубрик; у гол. ролі – Малкольм МакДауелл).
Апокаліпсис сьогодні (Apocalypse Now; дослівний переклад – Апокаліпсис тепер). (Жанр: драма, військовий. Реж.: Френсіс Форд Коппола. У ролях: Мартін Шин, Марлон Брандо, Роберт Дюваль, Гаррісон Форд та ін.).
Залишити коментар
Comments 0